Kužki - oktober

18.02.2021

S skupnimi dejavnostmi na nivoju enote smo obeležili letošnji Teden otroka, ki se je s temo Odgovor je pogovor pridružil 30. obletnici delovanja TOM telefona. Izpostavljali smo pomen pogovora, kadar smo v stiski, s tistimi, ki jih imamo radi. Na prireditvi Pokaži, kaj znaš smo se otrokom iz skupine Zajčki pogumno predstavili s pesmijo, plesom in telovadbo, z aplavzom pa smo nagradili tudi njihov pevski nastop. Za en dan smo zamenjali vzgojiteljici, skupaj smo preživeli umetniško jesensko dopoldne, odšli smo na pohod do razvalin cerkvice sv. Jurija ter si ogledali lutkovno predstavo Hrčkova hruška. Preostali oktobrski tedni so bili jesenski, zadišalo pa je tudi po debeli repi in pečenem kostanju.