Pesniki in pisatelji v skupini Polžki

11.03.2021

Februarja smo se v skupini Polžki najprej posvetili slovenskemu kulturnemu prazniku, spoznali smo Franceta Prešerna, poslušali Zdravljico. Potem smo nekaj dni posvetili pustni zabavi in pripravam nanjo, konec meseca smo se prelevili v čisto prave pisatelje in pesnike, ob spoznavanju Slovenije smo namreč izdelovali svojo lastno slikanico. Februar je imel preprosto premalo dni, zato smo s tem nadaljevali še marca.
    Radi smo se igrali na prostem, ko pa so se šolarji še šolali od doma, smo izkoristili priložnost in pokukali v razred ter si predstavljali, kako bo, ko bomo šolarji postali tudi mi.
    Ta trenutek bo sicer res nastopil kot bi mignil, a bomo do takrat v vrtcu počeli še marsikaj zanimivega.