OBVESTILO - ORGANIZACIJA DELA V ZADNJEM TEDNU AVGUSTA

obveščamo vas, da bodo od ponedeljka, 26. 8. 2019, dalje odprte vse enote Vrtca Ig.

Prav tako že v ponedeljek pripeljete otroka v enoto, igralnico, v kateri bo njegov oddelek nastanjen v novem šolskem letu. Vzgojiteljice vaših otrok vas bodo, v primeru, da oddelek menja igralnico, pravočasno obvestile kam pripeljete otroka.

V kolikor je prišlo do kadrovske spremembe strokovnih delavk oddelka, smo vas o tem že obvestili, drugače par vzgojiteljic ostaja isti.

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V času poletnih počitnic bodo dislocirane enote Vrtca Ig predvidoma zaprte:

- enota SONČEK od 24. 6. do 23. 8. 2019,

- enota STUDENČEK od 1. 7. do 23. 8. 2019,

- enota MAVRICA od 1. 7. do 23. 8. 2019,

- enota HRIBČEK od 15. 7. do 23. 8. 2019.

Za vse otroke, ki bodo potrebovali varstvo, bo dežurna enota KRIMČEK, Cesta na Kurešček 70. Poslovni čas enote je od 5.30 do 16.45.

V priponki najdete razporeditev oddelkov po igralnicah.

OBVESTILO

V ponedeljek, 24. 6. 2019, bo za vse otroke organizirano varstvo v centralni enoti KRIMČEK, cesta na Kurešček 70. Poslovni čas enote je 5.30-16.45.

Razpored oddelkov po igralnicah je v prilogi.

ZAŠČITA PRED SONCEM

Poletje je obdobje, ko lahko zaradi počitnic, dopustov in dolžine dneva več časa prebijemo na prostem.
    Še posebej smo veseli sončnih dni. Žal pa ima sonce poleg koristnih učinkov (nastanek vitamina D, dobro počutje, svetloba, toplota), tudi škodljive učinke na naše zdravje.

SREČNO PRISPELI V SAVUDRIJO

V prevem tednu junija (3.–7. 6. 2019) so otroci stari 5–6 let iz oddelkov Čebelice, Ptički, Zajčki, Metulji in Ježki na letovanju v Savudriji. Srečno so že prispeli na cilj, kjer jih je pričakalo toplo sonce.

ORAGANIZACIJA DELA MED PRVOMAJSKIMI PRAZNIKI

Spoštovani,

v času prvomajskih praznikov (od 29. 4. do 3. 5.) bo za vse otroke organizirano dežurno varstvo v centralni enoti Krimček (Cesta na Kurešček 70).

V priponki je razporeditev oddelkov po igralnicah.

Želimo vam prijetne proste dni!

SPREJEM OTROK V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2019/2020

V Vrtec Ig je bilo do vključno 28. 2. 2019 oddanih več vlog, kot je bilo prostih mest, zato je Komisija za sprejem otrok v vrtec na svoji seji dne 27. 3. 2019 obravnavala vloge, določila število točk po posameznih kriterijih in prednostni vrstni red otrok.

LETNIK

VLOGE

DO 28. 2. 2019

SREČNO PRISPELI NA MINI POČITNICE

Strokovne delavke sporočajo, da so otroci iz oddelkov Kužki, Zajčki, Polžki in Ježki srečno prispeli v Gozd Martuljek in da so se že namestili po sobah.

SREČNO PRISPELI NA MINI POČITNICE

Otroci z oddelkov Žabice, Medvedki in Metulji so srečno prispeli v Gozd Martuljek.

Otroci se veselijo novih dogodivščin s prijatelji.

OBVESTILO - enota Sonček bo ZAPRTA od 25. do 27. 3. 2019

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo enota SONČEK v Tomišlju od ponedeljka, 25. 3., do srede, 27. 3. 2019 ZAPRTA.

Nekateri otroci se bodo udeležili mini počitnic v Gozd Martuljku, za preostale  otroke iz oddelka Metulji bo varstvo zagotovljeno v enoti Krimček, Cesta na Kurešček 70. Poslovni čas enote je od 5.30 do 16.45.

Otroci bodo nastanjeni na 3. traktu (leva vrata nadstropje), v igralnici ŽABICE. 3. trakt je odprt od 7.00 do 15.45.

Hvala za razumevanje in lepo pozdravljeni.

Strani