OBVESTILO

V času jesenskih počitnic (28. 10.−1. 11. 2019) bo za vse otroke vključene v Vrtec Ig organizirano varstvo v centralni enoti KRIMČEK, Cesta na Kurešček 70.

Poslovni čas enote Krimček je 5.30−16.45.

Enote Studenček, Mavrica, Sonček in Hribček bodo ZAPRTE.

Želimo vam prijetno preživljanje barvitih in sončnih jesenskih dni!

VABILO ŠOLA ZA STARŠE

Vabimo vas na predavanje za starše "VARNA NAVEZANOST IN VZGOJA BREZ DRAME", ki bo v sredo, 16. 10. 2019, ob 17.30 v enoti KRIMČEK (večnamenski prostor). Predaval bo MIHA RUPARČIČ. Vsebino predavanja si lahko preberete na oglasni deski oddelka ali na spletni strani pod rubriko svetovalna služba/šola za starše.

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI.

OBVESTILO - ORGANIZACIJA DELA V ZADNJEM TEDNU AVGUSTA

obveščamo vas, da bodo od ponedeljka, 26. 8. 2019, dalje odprte vse enote Vrtca Ig.

Prav tako že v ponedeljek pripeljete otroka v enoto, igralnico, v kateri bo njegov oddelek nastanjen v novem šolskem letu. Vzgojiteljice vaših otrok vas bodo, v primeru, da oddelek menja igralnico, pravočasno obvestile kam pripeljete otroka.

V kolikor je prišlo do kadrovske spremembe strokovnih delavk oddelka, smo vas o tem že obvestili, drugače par vzgojiteljic ostaja isti.

SPREJEM OTROK V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2019/2020

V Vrtec Ig je bilo do vključno 28. 2. 2019 oddanih več vlog, kot je bilo prostih mest, zato je Komisija za sprejem otrok v vrtec na svoji seji dne 27. 3. 2019 obravnavala vloge, določila število točk po posameznih kriterijih in prednostni vrstni red otrok.

LETNIK

VLOGE